Blog

Enthusiastically impact plug-and-play value afters market models

Zabawki z Lidla

Długo zastanawiałam się czy zakupić w Lidlu drewniane zestawy zabawek dla dzieci. Kiedy zobaczyłam je w gazetce serce mocniej zabiło, ale pojawiły się wątpliwości – czy nie za drogo? czy nie będą tandetne?

Kuchnia, stragan, kasa, waga


Na pierwszy rzut oka – elementy są kolorowe, przyjemnie się na nie patrzy, łatwo składa, jest ich sporo.
Kuchnia sprawiła, że poczułam się bardziej szczęśliwa niż dzieciaki w przedszkolu! Jest kolorowa, w zestawie znajdują się także : metalowa patelnia, garnuszek z pokrywką, drewniany widelec, łyżka, fartuszek, rękawica i ściereczka – zestaw jest bogaty. Cena – 279 zł mniej niż ikea, ale za to bardziej kolorowa, dopracowana w najmniejszym szczególe.
Dzieciaki zachwycone!

Stragan

Najfajniejszy i najbardziej udany zakup! Kto z nas w dzieciństwie nie marzył o zabawie w sklep? Nie ma plastiku, nie ma zbędnych rzeczy. Część tablicowa, półeczki, szufladki – cudo!
Składanie nieco dawało w kość, ale efekt jest wspaniały!
Cena – 229 złotych do tego można uzupełniać zestaw o kasę, wagę, koszyk z zakupami i wiele wiele innych zestawów dostępnych w lidlu. Ja jestem zauroczona. Już widzę te małe rączki wydające pieniądze i towary, spadającą kasę i wrzaski „CIOCIU ON NIE ZAPŁACIŁ” 😀

Warto! W ubiegłym roku kupiliśmy warsztat za 139 zł i również nie mam się do czego przyczepić. Bardzo dużo dodatków. Warsztat zamienia się w stolik do rysowania.

Czy warto?

Tak! W stu procentach! Zabawa odtwórcza jest bardzo ważnym etapem w życiu dziecka a te zabawki umożliwiają dzieciakom wchodzenie w role, które do tej pory odgrywali 'na sucho”-wyłącznie przy pomocy swojej wyobraźni.
Zabawki są ładnie wykonane, kolorowe, ale nie jaskrawe. Każdy zestaw ma dodatkowe wyposażenie. Kasa zawiera pieniążki i karty produktów z cenami, waga różne guziki, szalkę.
Jestem zadowolona i z niecierpliwością czekam na zabawy naszych małych podopiecznych. Niebawem w przedszkolu stanie choinka z pięknymi ozdobami, więc może ugotują nam w nowej kuchni jakieś świąteczne specjały?:)

P.S Polecam także magnetyczną układankę za 24.99 zł – twarz, na której możemy przyczepiać magnesowe włosy, nosy, okulary. Rybkę drewnianą układankę do nauki cyferek – klocek na górze ma nadrukowaną cyfrę a na rybce ilość kropek. Drewnianą kolejkę za 79 zł – autka, ludziki, drzewka na wyposażeniu – zestaw lepszy jak w ikei.

Lidl nie zawiódł 🙂