Blog

Enthusiastically impact plug-and-play value afters market models

Wszystkiego najlepszego!

Wszystkiego najlepszego!

Kocham Cię. Chcę byś pamiętała o tym każdego dnia. Lubię być z Tobą, towarzyszyć Ci w tych lepszych i gorszych chwilach. Nienawidzę natomiast tylko jednej rzeczy – tego, że tak szybko urosłaś.

Nim się obejrzałam, rozdałam wszystko co świadczyło o Twoim niemowlęctwie. Zanim lato powitało kolejny upalny dzień, Ty obchodziłaś kolejne urodziny.

Za chwilę zaczniesz szkołę. Stąd już tylko minuty dzielą mnie od pożegnania się z byciem matką małego dziecka.
Nie zatrzymam ani czasu ani Ciebie. To byłoby niesprawiedliwe. Samolubne. Choć nadal mam wrażenie, że za chwilę wdrapiesz się na moje kolana prosząc o zaśpiewanie kołysanki. Kiedy zamknę oczy czuję zapach proszku dla niemowląt i rumiankowy zapach Twoich włosów…
Widzę jak ściskach w rękach pieluchę i ukochaną owcę. Do dziś trzymasz je pod poduszką, choć nie masz już dwóch lat.

Chciałabym móc nie przegapić niczego co ważne w Twoim życiu. Stać obok Ciebie. Być bardziej wyrozumiała dla Twoich emocji.
Jestm dumna. Masz dobre serce. Potrafisz pomagać słabszym. Potrafisz wspierać i nadzorować.
Masz świetną pamięć i jesteś wytrwała. Wrażliwa. Masz silny charakter, co nie jest łątwym wyzwaniem dla tak cholerycznego rodzica jakim jestem.

Miewamy gorsze chwile, ale nigdy nie będzie obok Ciebie pustego miejsca.

Nikt nie jest przygotowany na rodzicielstwo. Jakkolwiek chcielibyśmy się na nie przygotować, nie możemy przewidzieć co się stanie. Żadna książka nie powie nam dlaczego dziecko płacze – wskaże prawdopodobne przyczyny, ale noworodek i niemowlę to zagadka. Pozwoliłaś mi się uczyć – Siebie i Ciebie. Dowiedziałam się, że można kochać niezmierzenie. Ponad wszystko. Choć brzmi to niebywale infantylnie, ale jest również niebywale szczere.

Dziś kończysz 7 lat. 7 lat temu pierwszy raz poczułam, że mam w rękach cały świat. O 15:35 zobaczyłam najmniejsze a zarazem największe szczęście. Nie płakałaś. Patrzyłaś na mnie jakbyś chciała mi powiedzieć – To Ty. To Ciebie słyszałam. Znam Cię. Ufam Ci. Nie puszczaj mnie.

Nie puszczę. Nigdy.
Wszystkiego co najlepsze Zosiu!