Chipsy Jabłkowe Zdrowa przekąska dla malucha i starszaka

Sklepowe półki uginają się od czipsów, paluszków, chrupek i śmieciowego jedzenia. Nie mówię, że sama tego nie jadam. Wkurza mnie jedynie fakt, że takie przekąski kosztują grosze a np suszona żurawina, jabłka lub banany to już koszt rzędu 5-15 złotych. Nie każdego na to stać. Tanią alternatywą jest zrobienie suszek samodzielnie. Nieważne jak! Można suszyć