Blog

Enthusiastically impact plug-and-play value afters market models

Shareweek – kogo śledzę regularnie w blogosferze?

Czym jest shareweek

twórcy polecają twórców. Tak krótko. Akcję zainicjował Andrzej – ma ona na celu ukazanie najbardziej poczytnych blogerów oraz najchętniej oglądanych youtuberów. Z kilkunastu ulubionych osób wybrałam troje, których czytanie i podglądanie jest dla mnie jak codzienna kawa u sąsiadki. Akcja trwa do 26.03 a po jej zakończeniu będziemy mogli prześledzić ranking najchętniej czytanych blogerów 🙂

mutrynki.pl

Marta i jej dzieci. O Marcie wspominałam już nie jeden raz. To ona popchnęła mnie do wykupienia domeny, założenia bloga i robienia tego co zaczęło mnie motywować do realizowania moich różnych dziwnych pasji. Dzięki niej zaczęłam robić zdjęcia bez względu na to, że jestem laikiem, dzięki niej przestałam się bać co pomyślą o mnie ludzie.
Marta to mama dwójki ruchliwych dzieciaków i żona swojego męża, która robi piękne zdjęcia, nie boi się powiedzieć – wysiadam! macierzyństwo jest ciężkie! To dziewczyna, którą chciałabym w końcu poznać w realu bo do tej pory nasze potencjalne spotkania rozjeżdżają się terminowo.
Trafiłam na osobę o podobnym punkcie widzenia. Przestałam wierzyć w dzieło przypadku.

Matkakofeina

Marta to dla mnie kobieta o silnym sercu i umyśle. Mama trzech misiów – Zuzy, Marianny, Kazika i Maksymiliana. Razem z Tatą Misiów stawiają czoła rzeczywistości jaka spotyka rodziców chorych dzieci. Trafiłam na jej bloga kiedy szukałam nazwy dla siebie. Zaczęłam czytać i próbowałam zrozumieć jak wygląda ich życie. Nie chodzi tutaj o współczucie. Podziwiam ich wszystkich tym bardziej teraz kiedy obserwuję jak Marta działa, pisze i logistycznie rozplanowuje rehabilitacje, nieplanowane wizyty w szpitalach i cieszy tym co ma.
Myślę, że wynoszę od niej dużo pokory.

matkanaszczycie

Kasię poznałąm na Mikołajkach w Grodzie Kraka, dziewczyna petarda, która swoim optymizmem i racjonalnym podejściem do życia kupiła mnie od razu. Na spotkaniu blogerek w Brennej, które organizowała Fundacja 3-4 start! wylądowałyśmy w jednym pokoju co pozwoliło mi poznać ją bliżej. Uśmiech, uroda i inteligencja. (I to pisze kobieta o kobiecie!) Po pierwszym spotkaniu dowiedziałam się, że Kaśka pisze książki, fotografuje, ale przede wszystkim promuje kulturę góralską! Dlaczego znalazła się w tym zestawieniu? Bo dzięki niej dostrzegłam, że można być obiektywnym i skromnym robiąc różne rzeczy. Skromność i radość życia to zaszczepiła we mnie matka na szczycie 🙂

Poza listą mojej trójki z wielkim sentymentem wracam do Tomitobi, którą podglądałam już od daaawna i wciąż uwielbiam jej słuchać na instagramie tak jak Alicji z Mamalla – to normalne kobiety, które mają takie same problemy jak my. Prawdziwość jest w cenie bo jest coraz bardziej deficytowym towarem.

To moje typy. Ciekawa jestem kogo Wy czytacie?