Blog

Enthusiastically impact plug-and-play value afters market models

Rusz się ! Nie krytykuj!

Dlaczego hobby jednych tak okrutnie przeszkadza drugim?

Biegasz, kupujesz buty, strój, pierwsze wieczorami. Żeby nikt Cię nie widział. Bo będą się śmiać. Drwić. Nie robisz tego dla ludzi, ale jednak te spojrzenia, durne pytania onieśmielają Cię. Olej ich. Ty Tworzysz swój świat. Skoro to sprawia Ci radość, skoro kochasz to robić – nie wstydź się tego.

Czytasz blog mamy na macierzyńskim. Wciągasz się i komentujesz. Widzisz, że nawet Twoje komentarze wyglądają lepiej niż styl jej wpisów. Nie. Nie zrobisz tego. Trzeba byłoby się ujawnić. Zaprosić ludzi do polubienia strony, stworzyć społeczność. Komentować u innych…

A co powie ciotka Zdziska, kiedy przeczyta coś co skojarzy ze swoją osobą? Co jeśli rodzina będzie wytykać Cię palcami?
Nic nie będzie. Brakuje Ci pewności siebie. Rusz z miejsca. Zrób to. To Twoje życie, Twoje szczęście i Twoja radość z pisania. Rób to dla siebie. Nie dla nich.
Marzyła mi się hulajnoga. Nie, nie miałam 8 lat a 28. I tak krążyłam wokół tego tematu, myślałam, oglądałam i czułam już w myślach te prześmiewcze komentarze. Te durne spojrzenia. Jak zwykle na przekór wszystkiemu zdobyłam swoją hulajnogę. No dobra, DOSTAŁAM OD MĘŻA. Jeździłam. Uwielbiam to uczucie, to nie jest jazda na rowerze. To coś zupełnie innego.

I mam w poważaniu to co inni burczą pod nosem, w nosie mam hasła o wieku, o tym, że kryzys? A może u Ciebie? Bo nie stać Cię na to by realizować swoje marzenia?
Rób to co sprawia, że jesteś szczęśliwa. I rób to teraz, dzisiaj, natychmiast kiedy poczujesz, że brakuje tego elementu w Twoim życiu.
Mamy za mało czasu by osiągnąć w życiu wszystko o czym marzymy. Teraz jest Twój czas.

Nie zmarnuj go! Wykorzystaj!
Kup sobie rolki, zrób gluta z pianki do golenia, lep z plasteliny i biegaj. Osiągaj to co wczoraj wydawało się nierealne.