Blog

Enthusiastically impact plug-and-play value afters market models

Pytaki – niecodzienna gra rodzinna

Wiedzieliście, że istnieje gra rodzinna, która pozwala uwolnić emocje?
O takim sposobie spędzenia wspólnego czasu, który pozwala wam poznać lepiej waszą rodzinę? Podczas którego wstyd odsuwamy na bok?
Bo przecież mówienie o swoich emocjach, przeżyciach nie jest niczym prostym. Skoro nam – dorosłym przychodzi to ciężko, to jak nauczyć tego nasze dzieci?

Znaleźli się ludzie, którzy stworzyli jedną z wspanialszych pozycji wśród gier Pytaki – NieZwykła Rodzinna Gra Planszowa . Niewielkie pudełko, które mieści ogromny ładunek emocjonalny. Nie zdajecie sobie sprawy jak łatwo zapomnieć o tym co tak naprawdę jest ważne dla nas i dla naszych dzieci.

Co zawiera gra?

Pudełko zawiera 96 pytaków – okrągłych kartoników z pytaniami, które przede wszystkim odnoszą się do przeżyć, marzeń, emocji gracza. Po otwarciu pudełka długo zastanawiałam się, czy potrafiłabym odpowiedzieć na te pytania? Czy kiedy byłam dzieckiem umiałabym odpowiedzieć na te pytania z perspektywy 7 latki?
Wiem, że nie. Dlaczego?
Bo nikt nie zadawał takich pytań, nie rozmawiał, nie chciał wiedzieć. Nie było czasu, nie było chęci. Nie było też ludzi, którzy pomyśleliby o tym, że taka gra może pomóc w relacjach rodzinnych.
Pierdoła, prawda? Pomyślisz, że małe pudełko nie poprawi nastroju, ale…
Jest to możliwe!

Gra wprowadza nas do świata małych radości i prostych pytań, które przypominają nam o tym co powinno wywoływać uśmiech na naszej twarzy. Możemy doświadczyć w dorosłym życiu wielu emocji, które w dzieciństwie nie zostały uwolnione.

Dzięki rozgrywkom nauczymy się słuchać i dowiemy się czego tak naprawdę potrzebują nasze dzieci.
Poświęćmy pół godziny na rozgrywkę i zacznijmy słuchać. Nie tylko innych, ale i siebie.