Blog

Enthusiastically impact plug-and-play value afters market models

Oladi.pl

Czym jest oladi.pl?

O istnieniu serwisu oladi.pl dowiedziałam się dzięki Spotkaniu Podkrakowskich Mam.
Serwis oferuje nam masę produktów, które uporządkowane według konkretnych kategorii pozwolą znaleźć nam to czego akurat nam potrzeba. Serwis jest jasny i przejrzysty. Każdy znajdzie tam coś dla siebie. Poza milionem różnorodnych produktów znajdziemy tam także ciekawe porady.oladi.pl

Jako że ostatnio wróciłam do pracy i zaczęłam częściej wychodzić z domu umalowana – zaczęłam przeglądać dział uroda ( choć w rzeczywistości szukałam działu – operacje plastyczne bez skalpela). Wszystkie kosmetyki 'wyszły’, albo Iwur je zużył myjąc płytki w łazience moim podkładem lub pudrując psią pupę.

Początkowo nie byłam przekonana, ale…

Skusiłam się na paletkę cieni revolution. Dlaczego? Kolory są delikatne, stonowane i uniwersalne.
Pudełko jest z twardego tworzywa i nie pęka przy kontakcie z ziemią a u nas wszystko spada dziesięć raz częściej. Na koniec to co powinno być na początku – cena. Niecałe 20 zł.

Wszystko byłoby fajnie gdyby nie fakt, że intensywny grafit i ciemne kolory z paletki utrzymują mocny kolor dość krótko. Na moje szczęście po stosowaniu cieni nie dostałam żadnego uczulenia ( a jest to u mnie niespotykane bo sporo kosmetyków mnie uczula), konsystencja jest bardzo przyjemna, cienie nie 'sypią się’, mają przyjemy delikatny zapach a przy okazji są dość wydajne.
Mała rzecz a cieszy 🙂
Polecam.
(Krystyna Czubówna :D)

 

oladi.ploladi.pl

oladi.pl

 

oladi.pl

oladi.pl

 

oladi.pl

oladi.pl