Blog

Enthusiastically impact plug-and-play value afters market models

Nosidła Green Donkey

O moich wspaniałych koleżankach pisałam już w TYM WPISIE, ale nie wiedzieliście wówczas, że jedna z nich zacznie szyć …

NOSIDŁA!
Nie wisiadła, ale prawdziwe, porządne, w stu procentach POLSKIE nosidła. Nie tylko klamrowe, ale i świetne onbu w jeszcze wspanialszych cenach.

I wcale a wcale nie chwalę Izy bezpodstawnie. Nosidła wykonane są bardzo starannie, mają grube, miękkie pasy ramienne, które nie wrzynają się w ramiona, mocne klamry, niecodzienne wzory oraz 100% serca włożone w wykonanie ich.

GREEN DONKEY

Zapakowane są pięknie. Mnie odebrało mowę bo wszystko jest minimalistyczne. Nie przerysowane, nie przedobrzone. Uwielbiam ją właśnie za to wyczucie smaku. Kontakt, czas wykonania – ekspres. Wspaniale można się z nią dogadać bo dobiera wszystko do naszych potrzeb.

Nam potrzebne było akurat onbu bo w te wakacje nie zabieramy ze sobą wózka a chorwackie plaże w większości nie są stworzone dla wyczulonej na kamyki Iwurowej stopki. Scrollujcie dalej! Zobaczcie nasze zdjęcia z otwierania prezentu 😀 Jesteśmy mega zadowoleni. Nosiłam Iwura w Ikei, na kilku spacerach. Wszystko jest w jak najlepszym porządku. Materiał jest trwały a jednocześnie miękki. Wszystko odszyte, z regulacjami, gumeczkami – Iza dba o najmniejszy detal. Zamawiajcie bo warto ! 🙂