Blog

Enthusiastically impact plug-and-play value afters market models

Najlepsza książka DIY – Wymysły Malitki

Uwielbiam DIY co można zauważyć przeglądając mojego bloga. Internet kipi od tego typu pomysłów, ale bardzo duża ich część jest nieudolnym powielaniem prototypu. Wiele jest książek, których tytuły krzyczą czerwonymi literami z półek w księgarni – DIY! Zrób to sam! Najlepsze pomysły!

Niestety niewiele z nich prezentuje projekty, które są innowacyjne a 90% zawartości książki można sobie samodzielnie wygooglować lub zobaczyć scrollując tablicę fejsa.

Czym Patrycja Malitka różni się od innych blogerów wydających książki?

Tym, że jej projekty są inne. Niecodzienne i zaskakujące. To nie kolejny pompon z tiulu a industrialny stolik z rur, albo kółko i krzyżyk stworzone z kawałka drewna i kamieni. Jestem od ogromnym wrażeniem ponieważ znalazłam w końcu coś oryginalnego.
Coś, co nie jest kolejnym badziewiem, zbiorem internetowych pomysłów a jest książką zawierającą 48 przemyślanych, stylowych i bardzo eleganckich dodatków do każdego mieszkania.

Książka zachwyca pięknymi fotografiami, pomysłowością oraz prostą formą.


Jest zdecydowanie lepszym wyborem niż książka jednej z najsłynniejszych blogerek DIY. Dodatkowo okładka nie jest krzykliwa, i choć po niej nie powinno oceniać się książki, to chętniej sięgam po nią niż po książkę, której szata graficzna jest niespójna, jaskrawa i zwymyślana.

Polecę każdemu, kto chce spróbować swoich sił a do tej pory każdy projekt DIY wydawał się mu zbyt trudny. Każdy z 48 pomysłów doskonale wpasuje się w nowoczesne i mniej nowoczesne wnętrze, pokaże że nawet ‘trudny’ pomysł jest prosty w wykonaniu.

Już zaplanowałam zrobienie lampy z ogródkiem i pięknych lampionów!:)
Wydawnictwo: Dlaczemu