Blog

Enthusiastically impact plug-and-play value afters market models

Kochana babciu

Ukochana babciu

Dzień babci nadchodzi wielkimi krokami a ty nie masz pomysłu co dorzucić do pięknych dziecięcych laurek?

Spieszymy z pomocą! Wydawnictwo Moi dziadkowie w tym sezonie wprowadziło wspaniałą publikację, dzięki której możecie okazać uczucia swoim babciom!
Babcia to nie tylko kobieta, matka matki lub ojca – to człowiek instytucja. Do dziś z uśmiechem wspominam każdą wyprawę z babcią do miasta na zakupy, każde pieczenie ciasta z przepisu, który tylko ona znała. Uśmiech i zapach kanapek w letnie, sobotnie poranki. Śniadania, które przygotowywała nim wstał pierwszy domownik pachniały dobrocią i miłością. Przygotowywane zawsze tak jak lubiłam, uwzględniając największe wydziwiania kilkulatki.
Babcia pokazywała mi zawsze, że 'trzeba być’. Nie najlepszą, najbogatszą czy najbardziej przebojową, ale być kiedy jest taka potrzeba. Dziadek zawsze był głową a babcia duszą. Może nie ma głowy do interesów, finansów i polityki, ale ma i zawsze miała ciepłe ramiona, dobre dłonie i niebywałą zdolność do robienia makaronu i drożdżowych ciast.
Ja mogę zapisać to tutaj, mogę iść do babci i jej to powiedzieć, ale wielu z nas mieszka daleko od domu rodzinnego. Niektórym okazywanie emocji nie przychodzi 'ot,tak’. Ten piękny album daje szansę by zapamiętać wiele sytuacji.
Babcia to nasz początek, bez niej nie byłoby naszych rodziców a w konsekwencji nie byłoby nas.

Myślę, że to wyjątkowa okazja by powiedzieć to co do tej pory pozostawało niewypowiedziane. Pokażmy babciom jak ważną rolę pełniły i pełnią w życiu naszym i naszych dzieci. Nie ma nic wspanialszego niż wiedzieć, że dzięki nam czyjś dzień lub czyjeś dzieciństwo było czymś niezapomnianym i radosnym – powiedz to swojej babci. Patrz na jej ciepły uśmiech i pozwól by i ona dowiedziała się w jaki sposób dała Ci niezapomniane wspomnienia 🙂