Blog

Enthusiastically impact plug-and-play value afters market models

Kobiety mafii – SPOILER ?

Dlaczego nam to zrobiłam?

Jestem typem człowieka, który zamiast chodzić do kina woli oglądać te same produkcje w vod lub na innej platformie, siedząc w dresie i pijąc herbatę.
No, ale przecież trzeba być na czasie i zobaczyć jakąś produkcję, tlko dlaczego wybrałam Kobiety mafii? teraz już wiem, że premiery najlepiej oglądać w TV.

Kobieta Mafin

w ostatnim SNL Polska można było oglądnąć parodię Kobiet Mafii. Uważam, że doskonale odzwierciedla ona to co zobaczyłam wczoraj na dużym ekranie.
Od czego zacząć? Od scen gdzie Bołądź buntuje się przeciwko dobrym układom policji i ulubionych „gangusów’ Vegi.
Później zgaszona przez swojego zwierzchnika przyjmuje ofertę Chabiora, który werbuje ją do ABW, gdzie głównym zadaniem zostaje wniknięcie w świat mafii. Zaczyna się seks, narkotyki, seks,narkotyki, przeklinanie, płytkie dialogi. Oświeciński, z którego nagle chcą zrobić kogoś o poziomie inteligencji wyższym od kury. Stramowski, który znowu (zaraz po Narzeczonym na niby) został wykastrowany mentalnie. Kurde, brakuje mi Majami i Olci.

Drugą sprawą jest fakt zatrudniania tych samych aktorów we wszystkich produkcjach. Widzimy Kamila, który uwiódł Iwcię w poprzedniej części, są faceci z gansu Cukra, jest Linda, Dygant oraz killkoro innych ludzi-ciezko jest sie przestawić na zmianę kiedy alkoholik Romek staje się szefem gangu w eleganckim płaszczu i z pełną pewnością siebie. Kamil fajtłapa jest prokuratorem, majami idzie z nim na układ.

Poza tym jest też Wieniawa, która nie wiem skąd się urwała, ale powinni ją trzymać w rodzinka.pl do końca jej kariery – Jej wątek w kobietach mafii był dosyć płytki.

Sceny, które powinny budzić odrazę, lęk i wprowadzać element grozy – wywoływały salwy śmiechu. Kasia Warnke grająca przećpaną dziunię, która ma w nosie swoje dziecko i liczy się dla niej tylko kasa i szpilki Manolo 😀 sprawiła,że cały suspens szlag trafił.

Dygant z niani staje się tyranem, który handluje z afgańczykami koksem wydaje się być jedną z mocniejszych postaci w filmie.

Nie wiem co autor miał na myśli, ale postraszył nas jeszcze kontynuacją tej historii. Pozostaje nam czekać na serial szoumaxa, który będzie jeszcze dłuższy, jeszcze nudniejszy i jeszcze bardziej prymitywny.

Film nie jest szczytem marzeń normalnego polaka, który ma w czaszce trochę więcej niż papkę. To, co mnie najbardziej zszokowało to 15 latki na sali kinowej. Nie dlatego, że są młodzi bo wiem, że robią gorsze rzeczy niż oglądanie takich filmów, ale dlatego, że przyszli ze swoimi rodzicami. Vega średnio podpada pod kino familijne…

po 1,5 godziny oglądania miałam ochotę zasnąć i skrócić moje cierpienia. Dużo szumu wokół filmu, który nie grzeszy polotem. Niestety, każda kolejna produkcja tego reżysera opiera się na tym, że złe opinie nakręcają widownie, nakręcają kolejnych obserwatorów, hejterów i ważne by mówili i nie przekręcali nazwiska.
Choćbym chciała się wyłamać i powiedzieć – było fajnie idź i nie żałuj- nie dam rady. Śmiech mnie ogarnia kiedy przypominam sobie scenę gdzie koleś obcina drugiemu nogę a on krzyczy jakby przeciął palec a na końcu noga wygląda jak plastikowa – 'szefie, jakoś to będzie kupie se proteze’.

Nie, nie, nie ! Kupcie sobie wino, pizzę albo dostęp do netflixa zamiast biletów do kina na Kobiety mafii.