Blog

Enthusiastically impact plug-and-play value afters market models

Czytaj z Albikiem!

Szał! Dosłownie! Wiem, że nie widziałam jeszcze pozostałych publikacji Czytaj z Albikiem, ale zamysł twórców jest w mojej ocenie czymś niebywałym. Fantastyczna publikacja z MÓWIĄCYM PIÓREM (!), pełna pięknych i estetycznych ilustracji, zabiera dziecko w świat nowych informacji. Atlas Świata to niebywała publikacja, z której zarówno dzieci jak i dorośli mogą czerpać cenne informacje – te, które dotyczą świata a także tych, które dotyczą regionów naszego kraju.

Pióro odczytuje na głos wiadomości zakodowane na stronach książki co pozwala cieszyć się z książki tym dzieciom, które jeszcze nie potrafią czytać.

Co sprawia, że Czytaj z Albikiem jest niezwykłe? Myślę, że jego uniwersalność. Fakt, pierwszy zakup to koszt około 180 złotych, ale jedno pióro współpracuje z każdą książką Albika. Pliki audio do książek można bezpłatnie pobierać i aktualizować poprzez stronę internetową.

Dzieci są mistrzami technologii, dlatego jestem pewna, że bez problemu poradzą sobie z obsługą tej zabawki edukacyjnej. Tym bardziej, że cały zestaw jest bardzo intuicyjny w obsłudze.
Lubię mądre zabawki, które można wykorzystać na wiele sposobów – to fajna opcja, ponieważ możemy uzupełniać nasz pakiet o nowe pozycje, czyli nasze pomysły na prezenty się nie wyczerpią tak szybko 
Czytaj z Albikiem to świetna propozycja prezentowa dla dziecka w każdym wieku i z pewnością ciekawsza niż kolejne klocki lub lalka Barbie.