Blog

Enthusiastically impact plug-and-play value afters market models

Bliskopad2016

Internet to skarbnica wiedzy. Mogłoby się wydawać, że bezkresnej wiedzy. Mało kto jednak wie, że można w nim znaleźć świetne akcje i kreatywnych ludzi, którzy lubią to co robią. Nie robią tego dla pieniędzy a po to by promować pewne idee, w które szczerze wierzą. Mało kto kiedy nie widzi w tym dla siebie korzyści materialnej przyłącza się do takich akcji.
Czy warto?

Kolejny raz – zupełnie przypadkowo na pewnej grupie znalazłam jedną z takich osób.
Kinga   Stworzyła już trzy lata temu wspaniałe wydarzenie, które ma promować bliskość rodziców i dzieci. Bliskość , o którą na co dzień może być naprawdę ciężko. Natłok obowiązków, nerwy, które chcąc nie chcąc przynosimy z pracy, złość bo nie wyrabiamy się z tym co trzeba zrobić a o czasie na to co można by spokojnie spędzić czas nie ma nawet mowy.
Dziewczynom należą się wielkie brawa. Akcja jest wspaniała, pełna ciepła i nadziei na to, że choć niewielki procent osób biorących udział będzie mógł spędzić kilka chwil ze sobą realizując tematy codziennych zadań.

Bliskopad2016

W ubiegłym roku włączyłam się w Bliskopad2015, jednak były to z mojej strony pojedyncze zadania, na wszystkie brakowało czasu. W tym roku mam nadzieję na zrealizowanie wszystkich zadań, które zostały wymyślone i przypisane do każdego ze smutnych, zimnych i depresyjnych dni listopada. W obecnej edycji blisko pada wezmą udział mamy blogerki, które będą opisywać swoje wrażenia, odczucia i przemyślenia związane z projektem. W ten sposób akcja ma szansę dotrzeć do większej ilości ludzi. Do większej ilości domów, dzieci, mam i tatusiów. Może nawet do starszego pokolenia?

Jak się przyłączyć?

To bardzo proste. Na facebooku znajdziecie wydarzenieBLISKOPAD – zapraszam do dołączenia. Natomiast na BliskoStwory znajdziecie zdjęcia z realizowanych codziennie zadań. Zachęcam was! Dołączcie do nas! Każda aktywność to kolejna dawka inspiracji. Jesteśmy zupełnie różne, mieszkamy w różnych regionach Polski (i nie tylko !) możemy dać sobie wzajemnie pomysły na spędzanie czasu z dziećmi, możemy dać sobie pomysły na to jak uczynić małe gesty względem siebie – wielkim wydarzeniem!
bliskopad2016-1

Do dzieła!